40 študentov 1. a 2. ročníka Akadémie ozbrojených síl sa zúčastnilo 10. januára 2019 nahrávania zábavno vedomostnej súťaže v RTVS v Bratislave s názvom „Čo ja viem?“. Tejto šou sa zúčastnilo celkom 200 študentov z vysokých škôl SR. Jej nahrávanie tradične pozostávalo z 2 samostatných súťaží s 50 vtipnými a nečakanými otázkami a zaujímavými variantami odpovedí. O víťazovi rozhodla rýchlosť a správnosť odpovede cez elektronické tlačidlo.

Svoje vedomosti študenti konfrontovali s odpoveďami troch známych predstaviteľov šoubiznisu. V prvej súťaži to boli Jaro Bekr (tanečník), Pavol Chovanec (rozhlasový moderátor) a Marián Mitaš (herec). V druhej časti súťažnej relácie Miko Hladký (frontman skupiny Gladiátor), Stanka Kašperová (herečka, moderátorka v Milujem Slovensko) a Youtuberka Moma Horňáková. Súťažnú zábavno-vedomostnú šou moderoval Marcel Merčiak. Akadémia ozbrojených síl sa súťažného projektu RTVS „Čo ja viem?“ zúčastnila už tretím rokom, t. j. jeho 5. - 7. série.

2 časti súťažnej vedomostnej šou, ktorých sa zúčastnili študenti AOS, sa budú v RTVS vysielať 15. marca a 22. marca 2019 na 1. programe.